AMERİKAN SERVİS

Amerikan servis genellikle evlerde restoranlarda kullanılan ve gerek masa örtüsünün kirlenmesini engellemek gerek de yemek masalarına şık bir görüntü vermek için tercih edilen ve farklı malzemelerden yapılan mini örtülerdir. Dilerseniz doğum günü organizasyonlarınızda çocuklarınıza ya da sevdiklerinize üzerine isim yazılmış Amerikan servislerle güzel bir sürpriz yapabilir ya da restoranınızın havasını değiştirmek için özel tasarım Amerikan servislerden yararlanabilirsiniz.
Amerikan servis baskısında tercih edilen ölçüler, 35×50 ya da 30×40 cm’dir. Kraft, birinci hamur ya da kuşe kâğıda basılırlar. İsteğe göre tek renk ya da çok renkli basılabilir. Siz de www.ankaraelifmatbaapromosyon.com’a gelin, Amerikan servis ürününü dilediğiniz şekilde tasarlayın.amerikan servis tasarımı basımı

Evlerin en çok ve çabucak kirlenen yerleri mutfaklardır. Gün içinde bütün aile fertlerinin girip çıktığı, yemeklerin yapıldığı genellikle o yemeklerin yendiği mutfakların kirlenmesi kaçınılmazdır. Mutfaklarda tezgahla birlikte en çok da mutfak masası ve masa örtüsü kirlenir. Dijital ve ofset amerikan servis gibi pratik bir çözüm ise bu kirliliği biraz da olsa azaltmak için pratik bir yöntemdir. Aynı şekilde restoranlarda da her müşteriden sonra masa örtüsünü değiştirmek oldukça zahmetli olacağı için Amerikan servis kullanımı oldukça pratik bir çözümdür.

Özellikle ev hanımları mutfak ve yemek masası konusunda oldukça titizdirler. Günde birkaç kez masayı silme ihtiyacı hissederler. Aslında bir bakıma da haksız sayılmazlar. Yemek yenilen masanın kirli ya da ıslak olması en son istenecek şeydir. Ancak bir zaman sonra bu can sıkıcı ya da yorucu bir işleme dönüşebilmektedir.
Aynı zamanda masa örtüleri de kadınların en değerli eşyaları arasındadır. Yemek sırasında bir tabaktan sos sıçraması, bardaktan içeceğin damlaması ya da tabağın altının yağlı olması demek, masa örtüsünün çıkarılması çok zor olan lekelerle kirlenmesi demektir. İşte bu noktada devreye Amerikan servis girer. Masada yemek yiyen herkesin önüne –ya da örtünün üstüne- koyulacak Amerikan servisler, hem örtünün ya da masanın ağır lekelerle kirlenmesini önleyecek hem de yemekten sonraki masa temizliğine pratiklik katacaktır.amerikan servis tasarımı basımı
Sadece ev hanımları için değil aynı zamanda yalnız yaşayan erkekler için de Amerikan servisler kolaylık sağlarlar. Temizlik konusunda kadınlar kadar başarılı olmayan erkekler, yemek yiyecekleri zaman tabaklarının altına koyacakları bir Amerikan servis ile masanın kirlenmesini önleyebilirler.

Dijital ve ofset amerikan servis örnekleri aynı zamanda restoranlarda da kullanılabilen ürünlerdir. Gün içinde yüzlerce müşterinin kullandığı masa örtüleri, ne kadar titiz olunursa olunsun kirlenecektir. Tabaklardan taşan soslar, içecek dolu bardağın devrilmesi gibi nedenlerle kirlenecek masada her seferinde örtüyü değiştirmek yerine her müşteriye Amerikan servis açmak daha ucuz ve pratik bir yöntemdir.amerikan servis tasarımı basımı

Tek kullanımlık ve uygun fiyatlı olan Amerikan servis örnekleri, evin mutfağıyla ya da restoranın dekorasyonuyla uyumlu olabilir. Bu uyumu yakalamak için yapmanız gereken şey, www.ankaraelifmatbaapromosyon.com’a girip kendi Amerikan servisi tasarımı dosyanızı yüklemek ve sipariş vermek. www.ankaraelifmatbaapromosyon.com’un uygun fiyatları ve hızlı teslimi ile mutfak masalarınız ve masa örtüleriniz imkansız lekelerden kurtulacak.
Göster
Gizle
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize ankaraelifmatbaa@gmail.com adresine e-posta gönderin.

× Bizimle İletişime Geç.