BLOKNOT

kupbloknot_nedir_kupbloknot_nasil_yapilir

Küp Blok Not firmaların uzun süreli tanıtımı üstlenen müşterilerinizle aranızdaki bağı sağlamlaştıran ve iç yapraklarındaki firma bilgilerinizle sizlere kolay ulaşmayı sağlayan tanıtım ürünüdür.

Bloknot ofis çalışanlarının, mini not almak isteyenlerin ve müşterilere dağıtılarak reklam amacı gören küçük defterlerdir.
Tasarımlarda şirket / firma logo ve ya amblemleri basılabilen, kapaklı, küp v.b.  farklı çeşitlere sahip bloknotlar tanıtım için yaygın olarak kullanılmaktadır.
Bloknot fiyatları kullanılan malzemeye, baskıya göre değişiklik göstermektedir.
Ankara Elif Matbaa olarak, matbaa ürünlerinin planlanma ve tasarlanmasından, baskı işlemlerinin yapılmasına kadar müşterilerimizi de hazırlıklarımıza dahil ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.
Siparişlerinizin kusursuz bir şekilde basıma sunulmasını sağlama amacıyla, müşterilerimiz ile birlikte değerlendiriyor ve tasarlıyoruz.
Matbaa sektöründe Ankara Elif Matbaa olarak, yaptığımız işin kolay bir iş olmadığının farkındalığı ile bir çok sorunla karşılaşmamıza rağmen,  sorunlar üzerinde yoğunlaşarak, nasıl geçiştireceğimize dair bahaneler değil, nasıl memnuniyeti sağlayacağımıza dair çözümler üretiyoruz.
Bizi daha yakından tanıdığınızda, firmamızı ‘farklı’ kılan alanların bunlarla sınırlı olmadığını göreceksiniz.

bloknot yapımı

bloknot yapımı

Sipariş Verilirken İstenilen Bilgiler

–          Kullanılacak Ebat
–          Adet
–          Ciltleme çeşidi
–          Renk sayısı

bloknot yapımı

bloknot çeşitleri

tasarımları

Göster
Gizle
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize ankaraelifmatbaa@gmail.com adresine e-posta gönderin.

× Bizimle İletişime Geç.