7 Eylül 2018

Dava Dosyası

Dava dosyası almadan önce dikkat edilecek en önemli konu, dava dosyası alacağınız firmanın imalatçı olmasıdır. Direkt imalatçı firmadan almanız yararınıza olacaktır. En büyük yararı, üreticisinden aldığınız için aradaki firmalara, aracılara ve komisyonculara ekstra ücret ödememiş olacak ve tüm teknik özellikler anlamında destek alacaksınız. Baskı sürecinin tüm aşamalarına müdahale edebilecek, tamamen kendinize özel dosya tasarımları hazırlatabileceksiniz.

Size bu konuyla ilgili önerebileceğim firma, be kişiye özel dava dosyası hazırlayan  www.ankaraelifmatbaapromosyon.com‘dir.  Avukatların tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye hazırlanıyor. Dava dosyanızı tamamen isteğinize göre hazırlatıp, herşeyine siz karar veriyorsunuz. Bu büyük bir özgürlük sunuyor. Aklınızda ne varsa, dosyanıza o yansıyor.

Hazırlamış olduğumuz dava dosyası şablonlarımızla, adliye , mahkeme, icra ve avukat dosyası şablonları ile müşterilerine farklı seçim yapabilme imkanı tanıyorlar. Bu da orijinal bir çalışma yapabilmeniz için kolaylık sağlıyor. Tasarımın her aşamasında sizin fikriniz alınıyor ve aklınıza takılan her şeyi www.ankaraelifmatbaapromosyon.com mail adresine yazabiliyor ve anında cevap alabiliyorsunuz.

Mesai saatleri dışında telefonla görüşmek ve bilgi almak istiyorsanız da belki de firmanın en güzel yanı : (0312) 342 30 20 (0530) 116 70 15  (0539) 528 84 74  cep telefonu olmasıdır. Bu numaraya bağlı Whatsapp uygulaması ve mesaj programları ile de firmaya her an ulaşabiliyorsunuz.                                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Galeri Bölümünü Gezerek Daha Fazla Örnek Görebilirsiniz…

Göster
Gizle
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize ankaraelifmatbaa@gmail.com adresine e-posta gönderin.

× Bizimle İletişime Geç.