ETİKET

Kuşe Etiket, kendinden yapışkanlı etiket üretiminde en yüksek kullanım oranına sahip etiket çeşitidir. Yapıştığı yerden çıkarmak neredeyse çok zordur. Her sektörde kullanılır. Kuşe etiket

 yüzeyi pürüzsüzdür, barkod yazıcı baskıları parlak ve kalıcıdır. Mat kuşe ve parlak kuşe olarak çeşitleri mevcuttur. Kuşe  etiket en çok kullanılan etiket türlerindendir.Dış ortamlara güneş ışığı,ısı,nem gibi etkenlere orta seviyede dayanıklıdır.Kolay deforme olmaz,baskılarında solma olmaz.Raf ömürleri oldukça uzundur. Kuşe etiket fiyatları maliyeti uygun olan etiket çeşitlerindendir. Kuşe etiket baskısız beyaz, renkli yada baskılı olarak temin edilebilir.
etiket baskısı

Kuşe Etiket

Kuşe etiket kağıt bazlı etiket türü arasına girmektedir. Ve kağıt bazlı etiketler arasında en çok tüketilen etiketlerden bir tanesidir. Kuşe etiket barkod etiket makinesine uyumlu bir etiket türüdür.

etiket baskısı

Kuşe etiket yapısı itibarı ile yırtılabilen bir etikettir. Üst yüzeyi parlaktır. Barkod etiket makinesindekuşe etiket üzerine baskı alabilmek için ribon kullanılması gerekmektedir. Normal wax ribon çeşidi ile baskı yapılır. Wax ribonunda renkli çeşitleri vardır. Genellikle siyah renk fazla tüketilmektedir. Kuşe etiketin kullanım sektörü oldukça yaygındır.

etiket baskısı

 

Yapışkanlılığı da kuvvetlidir. Yapıştığı yüzeyden çıkartılmaya çalışıldığında yüzeyde iz bırakma ihtimali de vardır. Baskısız etiket ve baskılı etiket olarak da kuşe etiket için istenilen ölçülerde üretimi yapılabilmektedir. Kuşe etiket barkod etiket makinesinde uyumlu olabilmesi için rulo etiket olarak üretikmektedir.

etiket baskısı

Ayrıca kuşe etiketin renkli olabilmesi için istenilen renkte zemin baskısıda yapılabilmektedir. Zemin baskısı yapılsa bile barkod etiket makinesinde ribon ile baskı almak mümkündür.


Sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz….

Göster
Gizle
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize ankaraelifmatbaa@gmail.com adresine e-posta gönderin.

× Bizimle İletişime Geç.