7 Eylül 2018

Sipariş Fişi

Sipariş Formu Tasarımı, Matbaa Basımı, Fiyatları

Firmanıza özel sipariş formu tasarımları belirtilen şekil ve usullere uygun olarak grafik tasarımcılarımız tarafından hazırlanır. Firma bilgilerinizi taşıyan ve kurumsal kimliğinizi yansıtan sipariş formu tasarımları sizlerin onayına sunulur.  Sipariş formları minimum 1 asıl 1 kopya olacak şekilde matbaamızda üretilir ve adresinize teslim edilir. İhtiyaç halinde kopya sayısı artırılabilir. İhtiyacınız olan  sipariş formu baskısı – basımı için matbaamızdan fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
Sipariş formlarının fiyatı işe göre belirlenir. Bastıracağınız sipariş formunun ölçüsü, adedi, renk sayısına göre fiyatlar değişir. Bu değişkenlikten ötürü sabit bir fiyatlandırma mümkün olmayıp her işe özel fiyat teklifi hazırlanır. Bastırmak istediğiniz işin özelliklerini iletişim bölümüne yazarak fiyat teklifi alabilirsiniz.
sipariş formu tasarımı basımı baskısı imalatı üretimi fiyatları ankara matba

Sipariş Formu Nedir?

İş yapan tarafından iş yaptıranın iş bilgilerini sipariş esnasında kayıt altına almak için kullanılan form türüne sipariş formu denir.

Sipariş Formunda Neler Olmalıdır?

Sipariş formu ibaresi
Firma isim ve iletişim bilgileri
Tarih ve seri numarası alanları
Siparişi veren bilgileri alanı
Siparişi alan bilgileri alanı
Sipariş bilgileri alanı
Onay alanı

Sipariş Formu Türleri Nelerdir?

Sipariş formları genel kullanım olarak 14×20 cm ölçülerinde otokopili kağıtlara yandan tel zımbalı olarak üretilir. 1 cilt, 1 asıl ve 1 kopya olacak şekilde 50 adet sipariş formundan meydana gelir. İsteğe göre bilgisayardan yazdırmak üzere sürekli form sipariş formu hazırlanabilir. Veya kullanım biçiminize göre farklı şekil ve ebatlarda sipariş formları tasarlanarak bastırılabilir.

Sipariş Formları Nereden Temin Edilir?

Sipariş formu baskısı matbaalar tarafından yapılır.
Göster
Gizle
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize ankaraelifmatbaa@gmail.com adresine e-posta gönderin.

× Bizimle İletişime Geç.