7 Eylül 2018

Sürekli Form

Sürekli Form:
Bilgisayardan alınan sonuçları satır yazıcıdan yazdırmak üzere kullanılan, zigzaglı katlandığı için sayfaları yazıcının basım düzeneğinden Sürekli biçimde geçen kağıt çıktı ortamına Sürekli form denir.

Sürekli form, fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu vb. gibi rutin ve sık olarak kullanılan evraklar için en ideal baskı formudur.

Sürekli form olarak düzenlenmiş evraklarınızı, bilgisayarınızda yazıp ve kaydedip, satır yazıcınızdan çıktı olarak alabilirsiniz. Bu sayede hem muhasebesel kayıt yapıp, hem de Müşterinize orjinal bir belge sunmuş olursunuz.

Sürekli Form Matbaa olarak, öncelikle rutin kullanılan, Sürekli form fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu vb. evraklarınızı 2 renk Sürekli form makinemiz ile en kaliteli şekilde baskısını yapıp en kısa zamanda teslim ediyoruz.

Sürekli Form Matbaa, Maliye ile Anlaşmalı olup Sürekli form gibi resmi evrakların Basımına yetkilidir.

Sürekli form Basımı, tasarımı veya Sürekli form konusunda bilgi almak için lütfen arayınız

sürekli_form
Sürekli Form Fatura
Sürekli Form Nedir?

Bilgisayarlı sistemlerde ve otomasyonlar en hızlı çıkışı almak için sürekli form kullanılabilir. Böylelikle daha pratik kullanım sağlar.

Sürekli Form ile Neler Yapılabilir?

Sürekli form basımı ile fotokopili kağıtlar, 1.hamur kağıtlar kullanılarak resmi kurumların, firmaların basılı evrakları yapılabilir.

Böylelikle otokopili kağıtlar kullanılarak maliye anlaşmalı matbaalar sürekli form fatura, sürekli form sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, irsaliyeli fatura, tahsilat makbuzu, adisyon, gider pusulası, senet, reçete, taşıma irsaliyesi, perakende satış fişi, elektrik faturaları, su faturaları, doğalgaz faturaları, özel formlar vs. işler basılır ve çok pratik şekilde kullanıma sunulur.

Sürekli Formda Baskı Tekniği Nasıldır?

Sürekli formda ofset baskı tekniği ile çalışmaktadır. Bilgisayarda yapılan grafik çalışmaları, film veya aydıngere aktarılır. Film veya aydıngerden de metal kalıplar üzerine pozlandırma yapılır. Bu pozlandırma sonucunda oluşan kalıp makineye takılar. Makinedeki boyalar kalıp aracılığı ile kağıt yüzeyine baskıyı aktarır. Böylelikle basım işlemi gerçeklemiş olur. Ayrıca sürekli formda kağıt sistemi adından da anlaşılacağı gibi birbirine bağlı olur ve zigzag şeklinde katlanır. Böylelikle yazıcı kağıdı rahatlıkla yazdırabilir. Aşağıda çalışma görseli mevcuttur.

sürekli form makinesi
Sürekli Form Bastır

Sürekli Form Maliyetleri Nasıldır?

Sürekli formda maliyet, cilt sisteminde basılan malzemelere göre daha uygundur. Çünkü işlerin tamamı makinelerle yapıldığı için işler hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılabilmektedir.


Sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz….

Göster
Gizle
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize ankaraelifmatbaa@gmail.com adresine e-posta gönderin.

× Bizimle İletişime Geç.